OKIEŁZNAJ OTACZAJĄCY HAŁAS - Zwiększ swoją efektywność pracy dzięki ACTIVE NOISE CANCELLING

 

AKTYWNE TŁUMIENIE DŹWIĘKÓW OTOCZENIA

Na czym to polega? - Otóż system rozpoznaje i weryfikuje wszelkiego rodzaju hałasy z otoczenia o niskiej częstotliwości (odgłosy współpracowników, klimatyzacji, drukarek, stukanie klawiatury oraz wiele innych męczących hałasów zewnętrznych), po czym wytwarza z głośników „odwrotne” fale dźwiękowe. W wyniku nałożenia się dźwięku z otoczenia i tego wygenerowanego ze słuchawek następuje natychmiastowe wygłuszenie męczących dźwięków przy uchu. Dźwięki wysokie są skutecznie tłumione przez odpowiednią konstrukcję słuchawek.

RÓŻNE SPOSOBY PRACY

Pokaż nam kim jesteś a my dopasujemy do Ciebie słuchawki

                                                                                                                                                 

VOYAGER 8200 UC             VOYAGER 6200 UC            FOCUS UC              BLACKWIRE 725

                          

SŁUCHAWKI PLANTRONICS Z AKTYWNĄ REDUKCJĄ SZUMÓW

poprawią Twoją koncentrację podczas bieżącego zajęcia niezależnie od miejsca pracy: w domu, w biurze, czy w podróży.

 

POKAŻ NAM KIM JESTEŚ

Pracownik mobilny (Mobile worker)jesteś w biurze ale za dwie godziny masz samolot? Jesteś pasjonatem zarówno stylu jak i komfortu? Koniecznie wypróbuj VOYAGER 8200 UC Bluetooth. Skuteczne wytłumienie otaczającego hałasu pozwoli Ci się skoncentrować na swoich zadaniach niezależnie od miejsca, w którym obecnie się znajdujesz. Nowoczesna a zarazem elegancka konstrukcja oraz dwa podwójne mikrofony działające doskonale nawet bez wysięgnika, dają niezbędną pewność użytkowania przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu, wysokiej jakości i krystalicznie czystego dźwięku.

2) Elastyczny tryb pracy (Flexible worker) -  jesteś ciągle w biegu i wykonujesz dziennie dziesiątki rozmów? Obawiasz się, że w pośpiechu zapomnisz swojego zestawu słuchawkowego? Nie martw się, dzięki VOYAGER 6200 UC nigdy się to nie zdarzy. JAK TO? Otóż zestaw posiada wygodny pałąk na szyję, z którego wypuszczone są słuchawki douszne, które możesz wkładać i wyjmować z uszu pojedynczo nigdy ich nie  gubiąc. Wszystko zwieńcza nowoczesny design bez wysięgnika mikrofonu. Dzięki dwóm wbudowanym podwójnym mikrofonom zbierającym Twój głos w wysokiej jakości oddzielając go od otoczenia.

3) Office Collaborator – Twoja praca polega głównie na stałym kontakcie z partnerami, często z nimi rozmawiasz przechadzasz się po biurze, a w wolnej chwili słuchasz muzyki? Jeśli tak, to bezprzewodowy zestaw VOYAGER FOCUS UC będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jego wyjątkową cechą jest zwiększony zasięg pozwalający na prowadzenie rozmów biznesowych wtedy kiedy akurat nie ma Cię przy biurku nawet do 45m. Świetnej jakości poczwórny mikrofon na osłoniętym od wiatru wysięgniku, dźwięk stereo z głębokimi basami oraz aktywna i pasywna redukcja szumów zapewniają dobrą rozmowę i multimedia w każdych warunkach.

 

4) Pracownik biurowy (Office worker) - stale pracujesz przy swoim biurku i nie masz potrzeby częstego przemieszczania się ?. Pracujesz w open space bądź dzielisz pokój z innymi współpracownikami narażając się na przebywanie w głośnym otoczeniu? Jeśli jakość rozmów ma dla Ciebie priorytetowe znaczenie wybierz przewodową słuchawkę USB Blackwire 725. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników korzystających z komputera PC/Mac. Dzięki wbudowanej technologii Smart Sensor możesz odbierać połączenia automatycznie i ustawić status w aplikacji UC przez założenie słuchawki na głowę.

Zapewnij sobie jakość komunikacji oraz wygodną rozrywkę nawet kiedy jesteś offline