System Audio Kolumna głośnikowa z dekoderem IP  AUD.IP-AMP10.VK1050
Slican
Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: 1151-115-904
Kod producenta: 1151-115-904
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Raty PayU
Rata już od: miesięcznie
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Slican System Audio Kolumna głośnikowa z dekoderem IP
AUD.IP-AMP10.VK1050
Aktywna kolumna głośnikowa zintegrowana z centralą NCP, przeznaczona do pracy wewnątrz budynków.
FUNKCJONALNOŚĆ
  • praca w sieci Ethernet - LAN użytkownika
  • płynne wyciszanie muzyki przed odtworzeniem komunikatu
  • sygnał informacyjny przy rozpoczęciu oraz zakończeniu komunikatu
CECHY PRODUKTU
  • aktywna kolumna głośnikowa IP (PoE), "indoor"
  • obudowa z tworzywa z metalową maskownicą i uchwytem, kolor biały
  • wbudowane dwa głośniki, basowy 4” plus tweeter
  • pasmo przenoszenia komunikatów - do 7kHz, muzyki - do 16kHz
  • wbudowany wzmacniacz 10W
  • możliwość zdalnej i lokalnej regulacji głośności muzyki i komunikatów
  • zasilanie - ze switcha PoE Class 0, przez power injector lub lokalnie z zasilacza 12Vdc